Каталог товарів

Сувеніри з дерева


Сувеніри з дерева від Магазину Однієї вулиці:


Дерево завжди, в усі віки, було і є універсальним матеріалом для створення різних виробів, кухонного приладдя, елементів декору і багатьох інших виробів. Сьогодні особливо цінуються подарунки з дерева, які не тільки прикрасять інтер'єр, але і принесуть позитивну енергію в будинок. Деякі дерев'яні сувеніри можуть стати в нагоді на кухні або стати улюбленим аксесуаром модниці. Здавна народні умільці вирізали декоративні фігурки, шкатулки, свічники, гребінці і багато інших сувенірів з дерева, які сьогодні можна придбати в нашому інтернет магазині «Магазин Однієї вулиці».


Сувеніри з дерева зроблені руками:


Особливістю представлених у нас дерев'яних виробів ручної роботи є їх барвистість і довговічність. Такі подарунки з дерева зможуть порадувати як жителів України, так і зарубіжного гостя. Адже кожний виріб створюється справжніми майстрами своєї справи, які знають всі тонкощі різьблення по дереву. Після вирізання готові дерев'яні сувеніри розфарбовуються художниками в стилі традиційних українських орнаментів і для закріплення малюнка, вони покриваються лаком. Після такої кропіткої роботи сувеніри з дерева потрапляють до нас, щоб порадувати всіх бажаючих долучитися до історичної спадщини українського народу. І тільки у нас можна придбати будь-які сувеніри з дерева оптом, заощаджуючи при цьому на вартості.


Асортимент дерев'яних сувенірів:


Наш інтернет магазин пропонує багато різних виробів ручної роботи, але наші сувеніри складають основну частину всіх робіт. Серед величезного асортименту сувенірної дерев'яної продукції у нас можна знайти і красиві намальовані на зрізі дерева картини, і створені за допомогою різьби по дереву композиції на полотні, і дерев'яні сувеніри з національною символікою, такою як герб України або булава. Також чоловіків порадують такі подарунки з дерева, як пивний кухоль або бочки для пива. А для хазяєчок в поміч на кухню можна придбати сувеніри дерев'яні, обробні дошки, миски, свічники і навіть цілі кухонні набори з ложок, цукорниць, сільничок і перечниць. Особливе місце в нашому магазині займають дерев'яні писанки і матрьошки, які відображають кращі традиції українського народу. А як порадують цінителів хорошого гумору сувеніри дерев'яні з приколом! Адже кожний виріб наповнений не тільки майстерною роботою майстра по дереву, але й тонким гумором, властивим українському народу. Ми пропонуємо будь-які наші українські сувеніри оптом і в роздріб за найнижчими цінами з доставкою по всій Україні!


Як зробити замовлення в Магазині Однієї вулиці?


Зробити замовлення в нас в магазині дуже легко, пропонуємо вам кілька варіантів:


1. Оформити замовлення на нашому сайті, скориставшись кошиком товарів.


2. Замовити безкоштовний швидкий виклик нашого менеджера за телефоном, в лічені хвилини.


3. Зателефонувати до нас та оформити замовлення за телефоном.


Чекаємо ваших замовлень!