Каталог товарів
Інтернет-магазин українських сувенірів і подарунків ручної роботи - Souvenir.com.ua

Дитячий день народження

Щоб день народження став справжнім святом для вашої дитини, підготовку до нього варто починати заздалегідь. Обговоріть на сімейній раді, скільки дітей Ви зможете запросити, враховуючи місце, де Ви будете проводити (вдома, в парку, в кафе, на дитячій дискотеці) та грошові кошти, які Ви готові витратити на це торжество. Краще запросити на свято дітей одного віку: ровесникам буде набагато цікавіше разом. І ні в якому разі не перетворюйте День народження Вашої дитини в зустріч з Вашими друзями. Адже свято у дитини, а не у Вас. Для зустрічі з друзями Ви можете знайти (до речі кажучи, на нашому святковому інформаційному центрі) безліч інших приводів.

Ось декілька варіантів для проведення дня народження Вашої дитини:

Перший варіант — свято на природі

Цей варіант хороший тільки за умови, що Ваша дитина народилася в теплий час року, і синоптики обіцяють сприятливо-теплу погоду в той день, коли Ви збираєтеся святкувати День Народження Вашого чада.

Якщо Ви живете в приватному будинку з великим двором, покритим зелененької травичкою, то питання з місцем проведення для Вас вирішене. Але якщо Вам доведеться кудись вивозити дітей то, по-перше, подбайте про те, щоб було достатньо дорослих, для того щоб доглянути за натовпом веселящихся дітей. А по-друге, подбайте про транспорт, який відвезе Вас туди і назад.

Якщо це виїзної пікнік прихопіть з собою матеріал і засоби для розведення хоча б невеликого багаття. А також складні стільчики або ковдри та пледи, які можна буде постелити на колоди або землю. Коли будете запрошувати гостей, обов'язково попередьте батьків, що свято буде проходити на свіжому повітрі, щоб вони відповідно одягли дітей.

Позитивні сторони:

— Вам не доведеться паритися в задушливій квартирі.

— Дітям надана повна свобода для пересування, і унікальна можливість шуміти, кричати і бешкетувати, висловлюючи свій захват. (Сусіди би Вас подякували).

— На свіжому повітрі дуже чудово (і з мінімальними витратами) підійдуть рухливі ігри

— На природі краща їжа – це легка їжа, краща посуд – це одноразова. Так ви вбиваєте двох зайців одразу: позбавляєте себе «задоволення» весь день провозитися біля плити і весь вечір простояти біля раковини.

Негативні сторони:

— Погана погода може порушити Ваші плани.

— Діти, збуджені після рухливих ігор, мають шанс заробити застуду.
— Доведеться бути постійно на чеку і стежити, щоб діти нікуди не вляпалися і не зникли з Вашого поля зору.

Другий варіант — дитяче кафе або Мак Дональдс

В цьому варіанті є свої безперечні переваги. І останнім часом все більше батьків вдаються до цього способу святкування Дня народження своєї дитини.

Традиційно це виглядає так: Ви заздалегідь замовляєте зал або столики з розрахунку кількості гостей. І протягом замовленого часу іменинника та його гостей будуть розважати ошатні клоуни або казкові герої. Вся розважальна програма лягає на плечі цих професіоналів, які, безперечно, знають, як і чим зайняти дітей.

Частування замовляється і оплачується окремо. Як правило, це морозиво, молочні коктейлі, пиріжки, тістечка або гамбургери. Можна замовити і святковий торт. А в кінці свята, якщо це заведено традицією кафе, всі запрошені отримають невеличкі сувеніри.

Батьки можуть бути присутніми за столом, стати стороннім спостерігачем за столиком біля віконця або зовсім розслабитися і відпочити в сусідньому залі. Позитивні сторони:

— Вам не доведеться присвячувати себе приготування святкового столу, а потім ретельному прибиранню цього ж столу плюс всій території, де відбувалися «бойові дії».

— Абсолютно не потрібно займати себе думками про те, як тактовно натякнути всім гостям, так і самому імениннику, що День народження підійшов до кінця.
— Не треба витрачати кілька вечорів для підготовки святково-розважальної програми, так і в сам День народження можна дозволити собі розслабитися, віддавши дітей в руки професіоналів.

Негативні сторони:

— Не завжди можна знайти подібний заклад недалеко від будинку і тоді доведеться витратитися ще й на транспортні послуги.

— Такий День народження виллється Вам в копієчку» і зажадає набагато більших матеріальних витрат, ніж День народження вдома.

Третій Варіант – звернутися до професіоналів

Сьогодні модно замовити не тільки Діда Мороза на Новий рік, але і Поночку і Міккі Мауса і кого з казкових героїв в будь-який зручний для Вас день. Можна зробити сюрприз і не розповідати дитині заздалегідь, як планується провести його День народження. Уявляєте: діти сидять за столом, а в цей момент у двері лунає дзвінок, і з'являються казкові герої, клоуни, фокусники, дресировані собачки і мавпочки.

Повірте, ці люди знають, як розвеселити всю чесну компанію. І ось вже в звичайній квартирі розгортається справжнє театральне дійство. А маленькі гості часто є не тільки глядачами, але й безпосередніми учасниками.

Тут все вже залежить від Ваших побажань, фантазій і фінансів. Запрошувати артистів необхідно заздалегідь, і краще особисто зустрітися і докладно дізнатися, що вони можуть запропонувати для Вашої дитини і його гостей.

Позитивні сторони:

— У Вас буде можливість абсолютно не думати, як і чим розважити гостей, і Ви зможете спокійно відпочити в сусідній кімнаті.

Негативні сторони:

— Це досить дороге задоволення.

— Подібні послуги можна замовити тільки у великих містах, або ж якщо Ваш містечко не занадто далеко від великого міста, і Ви в змозі оплатити транспортні витрати.

І найголовніше: де б ви не влаштовували дитині день народження, насамперед поцікавтеся його думкою. Підключіть іменинника до підготовки свята. І сама підготовка стане не менш хвилюючим і захоплюючим дією, ніж саме свято.

І не забудьте про дитячі пісні, ігри та конкурси, тости, привітання та побажання для іменинника.

Тільки у нас в  інтернет-магазині Ви маєте можливість купити слов'янський оберіг , а так само, інтернет магазин подарунків і сувенірів souvenir.com.ua радий запропонувати безліч товарів ручної роботи таких как слов'янські оберегирізьба по дереву Київ і багато іншого. Ви можете купити наші сувеніри та подарунки в багатьох містах України, наприклад в місті Луганськ і вибрати у нас що-небудь з українського Текстилю: вишивка хрестиком серветки, а також штучні квіти вінка голову і багато іншого. Будемо раді представити Вам хенд мейд подарунки в інтернет-магазині souvenir.com.ua