Каталог товарів
Ідеї подарунків для дівчини на повноліття
Фото:
Інтернет-магазин українських сувенірів і подарунків ручної роботи - Souvenir.com.ua
Багато з нас з нетерпінням чекали настання повноліття, 18 років - відмінна дата. По перше. ти стаєш дорослим, можеш приймати рішення, звичайно ж, разом з цим настає і певна відповідальність. Не будемо про сумне, займемося вибором відповідного подарунка. Все залежить від того, хто ви іменинниці.
 
Універсальним подарунком для всіх є гроші. Вісімнадцятирічна дівчина знайде їм застосування, вона або купить щось корисне і потрібне, або додасть подаровану суму до своїх накопичень, гроші можуть стати першою накопиченою сумою.
Оригінальний подарунок від батьків - колекційна порцелянова лялька. Такий подарунок дуже символічний, лялька буде нагадувати про дитинство і юнацтво.
 
Батьки або близькі родичі можуть купити подарунок, про який іменинниця давно мріяла, наприклад, годинники, ювелірні прикраси, косметику або парфумерію.
 
Друзі і подружки повинні звернути увагу на цікаві ігри, завдяки яким вечори, проведені разом, будуть цікавими і веселими.
 
Сподобається молодій дівчині подарунок, пов'язаний з її захопленням. Це може бути наукова або художня література, набори для творчості, спортивний інвентар, пристосування для догляду за обличчям і тілом.
 
У цьому віці у дівчини можуть бути романтичні відносини. Обранець може подарувати сертифікат на придбання косметики, нижня білизна, незвичайне побачення, квіти.
 
Оригінальним сюрпризом від батьків стане вечірка на честь дня народження дочки. Родичі можуть відзначити це свято самостійно, а іменинниця в компанії друзів відправиться в кафе, ресторан, клуб, лазню, або невелику подорож. Звичайно, обійдеться такий подарунок досить дорого, але запам'ятається надовго. Організація свята теж повинна бути відмінною.
 
До речі, якщо дівчина любить екстремальні розваги, наприклад, парашутний спорт або серфінг, можна піднести їй сюрприз, подарувавши сертифікат на навчання екстремального виду спорту.
 
Гаджети, комп'ютери та інша техніка необхідна сучасній молоді.
Поцікавтеся у друзів, про що мріє дівчина.
 
При виборі подарунка варто спиратися на смакові переваги іменинниці. Сьогодні можна купити подарунковий сертифікат в будь-який магазин, це універсальний подарунок, коли рятує в тих випадках, коли складно зробити вибір. Якщо ж хоч трохи поміркувати про винуватиці торжества, можна швидко визначитися з вибором відповідного подарунка.

В нашому магазині Ви можете сукня вишиванка купити Україна, а так само, недорогі сувеніри інтернет магазин souvenir.com.ua надає величезний вибір сувенірів ручної роботи таких как свічники ручкоюбочонок подарунок і багато іншого. Ви можете купити наші сувеніри та подарунки в багатьох містах України, наприклад в місті Херсон і вибрати у нас що-небудь з українського Текстилю: вінки з квітів на голову, а також ляльки мотанки обереги і багато іншого. Будемо раді представити Вам Сувенірні вироби з дерева на сайті souvenir.com.ua