Каталог товарів
Інтернет-магазин українських сувенірів і подарунків ручної роботи - Souvenir.com.ua

Як правильно дарувати подарунки

У минулі часи, коли відзначалися іменини, винуватець торжества, нікого не запрошуючи, незмінно дбав про святковому столі і чекав візитів знайомих і друзів, які знали про цей день з календаря. Зараз порядок іншою: на вечір з нагоди дня народження приходимо тільки за запрошенням.

Часи змінилися, змінилися і стали набагато ліберальніші правила хорошого тону, які, на жаль, знають далеко не всі, тому в даній статті ми коротко розглянемо, як правильно дарувати подарунки?

Найпопулярніший подарунок – квіти. Вони завжди радують і завжди до речі, проте не всякий раз можна обмежитися тільки красивим букетом. Особливо, якщо у свій час ми отримали від сьогоднішнього іменинника разом з квітами ще який-небудь подарунок.

Дарувати квіти загорнутими чи ні? Секрет тут такий. Якщо Ви вручаєте квіти в передпокої, можна передати їх в упаковці, якщо ж двері відкриває нам хтось із членів сім'ї і ми з квітами входимо в кімнату, то папір треба зняти і вручити букет винуватцеві торжества без неї.

Виявляється, правильно зробити подарунок не так-то просто! Йдемо далі.

Можна дарувати гроші? Безсумнівно, такий подарунок буде завжди корисний і тут, що називається, «не помилишся». Тим більше, що зараз у продажу повно пристосувань для того, щоб естетично подарувати гроші: коробочки, листівки з кишеньками і багато іншого.

Якщо з іменинником Вас пов'язує давня дружба, буває корисним обговорити з ним майбутній подарунок, особливо якщо ми маємо намір купити що-небудь для господарства. Але робити це потрібно в формі пропозиції.

Ось такі нехитрі прийоми, як правильно робити подарунки.

У нас в магазині Ви маєте можливість купити шкатулку недорого, крім того, магазин сувенірів Київ souvenir.com.ua надає величезний вибір товарів ручної роботи таких как гуртки з дереваписанки Києві і багато іншого. Ви можете купити наші сувеніри та подарунки в багатьох містах України, наприклад в місті Суми і вибрати у нас що-небудь з українського Текстилю: вишивка хрестиком серветки, а також лялька оберіг і багато іншого. Будемо раді представити Вам оригінальний подарунок жінці в інтернет-магазині souvenir.com.ua