Каталог товарів
Інтернет-магазин українських сувенірів і подарунків ручної роботи - Souvenir.com.ua

Як запросити гостей на весілля?

 

Спосіб перший

Вечерком заходьте до родича ( приятеля ) і повідомляєте : «Саня , четвертого в чотири приходь в ресторан «Вогник» , я одружуся . Повеселимося ! »

Варіант життєздатний , але для весілля підходящий мало .

Спосіб другий

Таким же ввечері, приблизно та ж сама фраза , але по телефону .

Варіант підходить для весілля ще менше .

Спосіб третій

Купуєте в магазині листівку з красивою написом «Запрошення» . Текст на ній вже видрукуваний , вам залишається тільки вписати в неї ім'я запрошеного, час і мес проведення весілля . Вписуєте і відправляєте листівки поштою або розносите особисто .

Варіант найпоширеніший , практично беспроиг рышный а досить простий у виконанні , але не самий вишуканий .

Спосіб четвертий

Сідайте за комп'ютер , вибираєте найбільш красиві» , шрифт , фон , рамочку , вигадуєте нескладний текст , вписы вая по ходу імена запрошених . Особливим шиком було б на тій же листівці розмістити фотографії майбутніх нареченого і нареченої . Отримане роздруковуєте на кольоровому принтері . Далі — поширюєте поштою або переду єте особисто .

Спосіб п'ятий

Він дуже схожий на четвертий , але дещо складніше технічно . Можна взяти не просто фотографію молодих з останньої дружньої вечірки , а сфотографувати їх спеціально , в яких , наприклад , історичних костюмах ( боярин з боярыней , граф з графинею , робочий і колгоспниця та ін .), текст запрошення в цьому випадку стилізується під обрану епоху .

Можна молодих спеціально і не фотографувати , а лише «помістити» їх особи на відому картину ( пам'ятаєте «Сватання майора» ).

Спосіб шостий

Берете відеокамеру зі штативом , в якості останнього можна використовувати когось із приятелів . Стаєте на тлі того закладу , в якому збираєтеся весілля грати , і з щасливою усмішкою на обличчі , іноді перериваючи мова солодкими поцілунками ( якщо ви наречений і наречена ), викладаєте своє запрошення паралельним показом зупин ки , до якої потрібно доїхати , доріжки , по якій пройти , і ганочка , на яке зійти . Варто покази вать зсередини ще неукрашенный ресторан — вирішити на місці .

Цю касету можна відправити в інше місто , де живуть кілька сімей ва ших родичів : можна перерахувати їх всіх відразу . З листівкою таке робити не варто , а от відеозапис - це ж майже особисте звернення ! І потім — якщо ваш з браннік ( обраниця ) з вашими родичами ще жодного разу не зустрічався , то , показавши його на відео , ви уникнете в день весілля занадто нескромних поглядів і вигуків типу «ой , який худенький» .

Ось і все про запрошеннях. Хоча ні, ще два зауваження. Якщо вибраний Вами ресторан ховається десь у дворах і тихих вуличках, може, варто докласти до запрошення схему, якими шляхами до неї легше пройти? Це — перше.

І — друге. Надіславши запрошення поштою, все ж продублюйте їх особисто або телефонним дзвінком, щоб чиєсь відсутність на весіллі не стало для вас неприємним сюрпризом.

У нас в інтернет-магазині Ви маєте можливість дзвіночки купити Україна, крім того, магазин ручної роботи Київ souvenir.com.ua має великий вибір товарів ручної роботи таких как писанки дерев'янісувенірні дзвіночки і багато іншого. Ви можете купити наші сувеніри та подарунки в багатьох містах України, наприклад в місті Ужгород і вибрати у нас що-небудь з українського Текстилю: шаровари українські, а також мотанки обереги і багато іншого. Будемо раді представити Вам hand made подарунки в інтернет-магазині souvenir.com.ua