Каталог товарів
Інтернет-магазин українських сувенірів і подарунків ручної роботи - Souvenir.com.ua

Тонко, але не рветься


У Стародавньому Єгипті, Шумері та Персії вміли цінувати властивості льону. Єгипетські ткачі володіли технікою ткання, дозволяла виготовити таку прозору тканину, що через п'ять її шарів просвічувало тіло, сам наряд легко проходив крізь кільце. Східні слов'яни ставилися до льону з повагою і трепетом, матеріалу приписували очисні властивості. Одяг з льону вважалася ритуально чистим і охороняла тіло людини, яка її носить. У силу високої вартості льон сьогодні визнається елітним матеріалом (не випадково його називають північним шовком), тому й основна цільова група виробників і продавців лляної продукції — середній клас.

Багато хто дотепер не знають, що таке льон, — журиться Білоусов. — Мішок, рукавиці» — перші асоціації. А адже з льону можна робити унікальні, дуже тонкі, ажурні речі. Льон екологічно чистий матеріал. Висока гігроскопічність «забороняє» такий одязі «липнути» до тіла. Відмінна повітропроникність дозволяє шкірі «дихати», а носити льон дуже комфортно. Лляні тканини більш міцні, ніж бавовняні, вони менше забруднюються і краще відпираються, тканина з кожним пранням стає м'якше і приємніше тілу. Мабуть, єдиний недолік лляного одягу — її примхливість. Замочувати надовго майку з льону не можна: нитка розбухне і виріб деформується.

Льон — природний антисептик. Льняна тканина вбиває мікроби, а, отже, перешкоджає виникненню грибкових захворювань, запалень, інфікування пошкоджень шкіри. Це властивість льону люди оцінили дуже давно (вони помітили, що рани під лляними бинтами гоїлися швидше, ніж під бавовняними). І, нарешті, льон — чудовий теплоізолятор. Температура між тілом і лляною тканиною в спеку залишається на три-чотири градуси менше атмосферної. А в холодну погоду льон дбайливо збереже тепло вашого тіла).
 

У нас вмагазині Ви маєте можливість вишиванка купити Київ, крім того, handmade магазин souvenir.com.ua надає величезний вибір сувенірів ручної роботи таких как Турецька цибуляпосуд глиняний і багато іншого. Ви можете купити наші сувеніри та подарунки в багатьох містах України, наприклад в місті Миколаїв і вибрати у нас що-небудь з українського Текстилю: дитячі вишиванки Україна, а також Українська спідниця плахта і багато іншого. Будемо раді представити Вам подарунки hand made в магазині souvenir.com.ua