Каталог товарів
Інтернет-магазин українських сувенірів і подарунків ручної роботи - Souvenir.com.ua

Обереги та амулети вашого будинку

Для того, щоб Ваш будинок став дійсно магічно охоронюваним житлом, його необхідно захистити від небажаного втручання, як фізичної так і не фізичної природи.
У минулому захист від злодіїв здійснювалася точно так само, як і від злих духів і перевертнів: хоча "вороги" різні, загрози, які виходять від них, однакові. Тисячоліттями ми зараховували до священних певні предмети, жести, символи, знаки, що діють у ролі "замку" проти всього, що може зашкодити нам.
Будинок повинен бути місцем розради, безпеки і тепла. Надзвичайно важливо зберегти ці якості. У той час як сигнальні пристрої та замки роблять свою справу, наше внутрішнє "я" прагне містичних талісманів, які вплетений місячне світло зі словами, що додають йому магічну силу. Ці обереги і амулети, поміщені в будинку і поза ним, охороняють від привидів, привидів, проклять і створінь темряви, так само як від злодіїв і комівояжерів.
Існує безліч оберегів і змов, якими ви можете скористатися, щоб зберегти свій будинок. Вибирайте ті, що відповідають вашому почуттю обряди і збуджують ваше уяву. Ці прийоми будуть найбільш ефективні.
Обереги, амулети - це предмети, які відштовхують негативні (шкідливі) впливу. Їх можна ставити, класти, підвішувати до стелі, ховати між стінами, підкладати під меблі або засунути за фамільні портрети або сімейні фотографії. Домашні обереги, амулети будуть охороняти будинок, відштовхуючи будь-яку шкідливу енергію, забезпечуючи, таким чином, спокійну атмосферу в домі.
За традицією в будинку краще всього мати три оберега. Вони можуть бути однаковими або різними. Коли ви виберете, помістіть їх в червоний кут – поруч біля входу, на дверях або біля неї, на підвіконня або поруч з каміном або вогнищем.

Приклади оберегів, амулетів для будинку


"Курячі боги" - камені з отворами, звані священними, можна знайти на пляжах і на берегах річок по всьому світу. Їх, як відмінних захисників будинку, можна розвісити на шнурках по всьому будинку, або ж зв'язати декілька разом на міцній мотузці, як намисто, та повісити за парадними дверима.
На пляжі поряд з Сан-Дієго, грізні хвилі викидають каміння з отворами у великій кількості та різноманітності. Такі камені і є відмінним засобом захисту, спробуйте знайти їх самі.
Агати і магнетиты є ефективними домашніми оберегами. Чим більше камінь, тим більшими силами він володіє. Магнетит* з давніх пір використовувалася в магії, він виділяє енергію, яка відображає негативну вібрацію. Агати приносять щастя дому, як і різьблений шматочок бірюзи.Кам'яний амулет може складатися з одного або кількох однорідних каменів, покладених в білий мішечок і перев'язаний ниткою. Для найкращого ефекту не беріть однакові камені.
До скам'янілостям, завдяки їх неймовірному віком і внушающему забобонний страх увазі, здавна вдавалися для захисту житла. Належні зазвичай на підвіконня або на камінну полицю, або підвішені на шнурку, скам'янілості за старовинним повір'ям приносили удачу і охороняли впливу негоди. Вибирайте скам'янілості, які вам найбільше до душі. Скам'янілості з зірками, такі як "піщані долари", безсумнівно, володіють сильними захисними властивостями і є сильними оберегами.
Інший, менш стародавній оберіг - це «відьмин куля» - скляна сфера, посріблена зсередини. Він називається так, тому що деякі забобонні люди користувалися ним, як засобом від відьом. Відьмині кулі досі випускаються, але знайти їх нелегко. Якщо вам вдалося роздобути таку кулю, підвісьте його або покладіть в будинку, можна перед вікном. Його блискуча поверхня буде відображати зло і негативну енергію, і охороняти будинок. А поки ви не знайшли такої кулі, ви можете замість нього скористатися посрібленими скляними прикрасами для дерева під час свята багать.
Відьмин куля необхідно утримувати в чистоті, щоб він був ефективним. Якщо ви дозволите йому забруднитися, він не тільки втратить свою чарівну силу, але може принести негативні вібрації у ваш будинок.
Деякі відьмині кулі зроблені зі звичайного скла, деякі при попаданні на них світла випускають різнобарвний спектр. Щоб захистити себе від зла, ці відьмині кулі часто заповнюють крихітними шматочками мотузки, насінням кропу або шпильками.
Поплавці для риболовлі, сфери з кольорового скла, якими колись користувалися рибалки, щоб мережі трималися на плову, також вважаються володіють захисною силою оберегами, якщо їх покласти в будинку або підвісити разом з мережею зовні. Хоча ці поплавці і виробляються сьогодні промисловим способом для прикраси, найбільш ефективними будуть ті, які ви знайдете на березі, оскільки їх дійсно використовували в океані - невичерпному джерелі енергії.

Старовинні замовляння обереги для вашого будинку

Оберіг«Черевик»:
Візьміть старий черевик, бажано шкіряний. Забийте його захищають предметами, такими як шпильки з головкою, голки, цвяхи, шевські цвяхи, ножиці і шматочки розбитого скла. Додайте трав - таких як розмарин, базилік, папороть, лавр або омела біла, щоб заповнити башмак. Підвісьте його на горищі або у підвалі, повторюючи ці або схожі слова: Я розміщую цей амулет сили
Щоб з цього години
Він охороняв мій будинок.
«Пляшка-оберіг» :
Знайдіть велику пляшку і набийте її невеликими обривками ниток різних кольорів (за винятком чорного). На це вам буде потрібно, ймовірно, багато тижнів, оскільки підходять тільки невеликі шматочки ниток (від одного до трьох дюймів), і кожен потрібно класти у пляшку окремо. Коли ви кладете обривок нитки, говорите щось подібне: Заплутати смерть! Заплутати смерть! Заплутати смерть! Коли пляшка заповниться цілком, закрийте її і покладіть на вікно, на горище або в буфет.
Оберіг «Відьмина пляшка» :
Зберіть розмарин, голки і шпильки. Заповніть всіма цими трьома складовими невелику посудину, примовляючи під час роботи: • Шпильки, голки, розмарин, вино.
• В цій моїй відьминої пляшці.
• Оберігайте від бід і ворогів.
• Така моя воля, нехай буде так!
Уявляйте, як ці складові діють саме так. Коли посудина наповниться, налийте туди червоного вина. Потім закрийте або запечатайте посудину і капніть розплавленого воску від чорної свічки на кришку. Зарийте посудину в найдальшому куточку ваших володінь або покладіть його в затишне містечко в будинку. Відьмина пляшка руйнує зло і негативні вібрації. Шпильки і голки пронзят зло, а вино втопить його, розмарин відправить їх далеко від вашого будинку.
«Захисні саші» :
Це ще один спосіб, коли трави часто використовуються для охорони будинку, в якості оберегів. Саші являють собою суміш трав і квітів, зав'язану в ганчірочку і підвішену або вміщену таким чином, щоб вивільнити сили і запахи рослин для того, щоб вони змогли творити чудеса. Три основних типи саші для захисту будинку можна зробити у відповідності з наступними рекомендаціями: «Сашкові на всі випадки життя» :
• Розмарин
• Базилік
• Кріп
Покладіть ці сушені трави шматочок червоної або білої матерії. Зав'яжіть вузлик червоною пряжею підвісьте його на парадні двері (або якомога ближче до неї), примовляючи захисні слова і малюючи в своїй уяві, як вони будуть діяти. Це відмінний оберіг на всі випадки життя.
«Сашкові проти крадіжки» :
• Кмин
• Розмарин
• Ялівець
• Бузина (або омела біла)
Помістіть ці інгредієнти в шматочок білої матерії, зав'яжіть вузлик з допомогою білої пряжі і підвісьте до важливе місце у вашому будинку, уявляючи, як саші перегороджує шлях злодіям.
«Сашкові для захисту від негоди» :
• Кедр
• Омела біла
• Лавр
Покладіть ці три складових шматочок білої матерії, зав'язати у вузлик білої пряжею і підвісьте на найвище місце в будинку або на трубу.
«Обереги будинку зовні» :
Якщо ви хочете розмістити якісь домашні обереги зовні, існує безліч змов, якими можна скористатися. Один з найбільш мальовничих полягає у приміщенні на дах керамічної фігури кота або лева, звідки вона добре видно з вулиці. Запам'ятайте:
Здійснюючи будь-яку з таких магічних дій, використовуйте всю силу своєї уяви концентрації, щоб підкріпити свої фізичні зусилля. Глиняний лев на вашій даху не може бути ефективним тільки сам по собі. Однак керамічний лев, якого ви з допомогою своєї уяви наділили захисної червоної енергією, що ллється з його очей, і яку ви можете бачити допомогою свого магічного уяви, потягується, піднімається на лапи і пильно охороняє вашу власність - буде з точки зору магії найбільш ефективним оберегом. Замовляння:
Знайдіть статую лева, грифона чи дракона і помістіть її на ганку або на сходах, що ведуть до парадних дверей. Ці створіння володіють надзвичайною захисною силою і використовувалися століттями як оберіг вищої категорії. Сьогодні багато бібліотеки та інші громадськ?? заклади продовжують цю практику, не знаючи її магічною передісторії.
Можливо, ви захочете скористатися кількома невеликими бамбуковими паличками. При світлі сонця опівдні нацарапайте захисні символи (пентаграми, зірки, серця) на паличках і застроміть їх у землю навколо вашого будинку. Робіть це з уявою, звичайно, уявляючи, що ви, "саджаючи" ці палички, створюєте покрив захищає енергії навколо свого будинку.
Увігнуте дзеркало, повішене зовні вашого будинку, буде відображати будь-яке зло, яке може потрапити в будинок з вулиці. Крім того, ефективним захистом є і приміщення на підвіконнях невеликих дзеркал, обернених на вулицю.
Якщо ви посипаєте дах рисом, будь-яке зло, яке може бути наслано на ваш будинок, розсиплеться, але не виключено, що це може залучити комах. Якщо виникне така проблема, спробуйте замінити рис піском.
Старовинний змову американських індіанців полягає у вирощуванні кактусів по всіх чотирьох кутах вашого будинку. (Всі кактуси повинні бути одного і того ж різновиду). Це вбереже від небажаних впливів на ваш будинок. Побілка будинку, щоб захистити його від сил зла, з давніх-давен вважалася надзвичайно ефективною. Однак це досить радикальна міра, тому що побілка не повинна грязниться або міняти колір.
Ручки віконниць у формі букви "S" відженуть зло від будинку, так само як і хрестоподібні або у формі літери S скріпки, які часто підтримують стіни старих будинків.
Нарешті, візьміть невелику трубочку і покладіть всередину три стріли. Покладіть на дах - це відганяє злі сили від вашого будинку. Як вже говорилося вище, трави володіють захисними властивостями.
«Трави-обереги» :
1. Спробуйте скористатися наступними рекомендаціями для посилення захисту будинку за допомогою трав.
Візьміть рівну кількість таких складових:
• Базилік
• Бузина
• Валеріана
• Материнка
Розімніть ці сухі трави руками в порошок. Тепер пройдіться по будинку за годинниковою стрілкою з кімнати в кімнату, розкидаючи порошок з трав мішка, щоб він неодмінно потрапив в кожну кімнату. Це принесе захист, удачу, мир і безпеку від злодіїв і розбійників.
2. Лісові горіхи, на червоній нитці, розвішані по всьому будинку, приносять удачу і гроші, але не піддастеся спокусі з'їсти хоч один горіх. Палиця з ліщини, підвішена в будинку, теж володіє захисними властивостями. Намиста з горіхів, знайдені в стародавніх похованнях, ймовірно, використовувалися в цілях захисту вже тоді.
3. Гілка омели білої, підвішена до стелі, захищає будинок від злих духів, а головка часнику, покладена на підвіконня, охороняє від злодіїв. І нарешті, якщо вам стає не по собі, коли сходіть по сходах у підвал або піднімаєтеся по великому сходового прольоту на пахнуть цвіллю, повний неясних тіней горище, покладіть гілку рути до підніжжя сходів. Ваші страхи зникнуть.
«Мій будинок – моя фортеця», так століттями заговорювали наші прадіди свої оселі. Нехай вам вдасться охороняти своє вогнище, щоб там вам завжди було тепло, комфортно і спокійно!
* - інформація використовувалася з відкритого джерела «ВолдЛиб» (2009).

У нас в магазині «Магазин однієї вулиці» Ви можете купити вишиту серветку , а так само, Українські сувеніри інтернет магазин souvenir.com.ua надає величезний вибір сувенірів ручної роботи таких как лук класичнийсувеніри для пива і багато іншого. Ви можете купити наші сувеніри та подарунки в багатьох містах України, наприклад в місті Івано-Франківськ і вибрати у нас що-небудь з українського Текстилю: ляльки мотанки українські, а також українські мотанки і багато іншого. Будемо раді представити Вам Подарунки жінці в магазині souvenir.com.ua