Каталог товарів
Інтернет-магазин українських сувенірів і подарунків ручної роботи - Souvenir.com.ua

Весільний аукціон

Може бути, це здасться вам дивним, але весільні традиції існують не тільки в нашій країні.

Є вони і в інших народів світу. І може бути, це ще більш дивно, але з цього можна отримати чималу вигоду. Яку саме? Насамперед матеріальну.

Як?

Та дуже просто. Ведучий виписує на листівку! десять весільних традицій різних народів світу, правда! не всі вони справжні, деякі — вигадані. Передбачено предив про це гостей, ведучий зачитує назву ст pa ни і нібито існуючу в ній традицію. Потім робить свою ставку. Це може бути будь-приз, заготовлений для ігор і конкурсів. Заздалегідь показувати його гостям необов'язково. Щоб виграти приз, гостю треба зробити свою ставши ку реально лежать у нього в кишені грошима, а потім дати правильну відповідь, чи справді існує така весільна традиція у названій країні.

Ведучий грає проти гравця, який запропонував біль-шую ставку. Гість відповідає коротко: або «так», або «ні» Якщо відповідь правильна, то він отримує приз (ставку) зроблену ведучим. Якщо відповідь неправильна, то ставка (гроші) йде в бюджет молодят.

Щоб гості не намагалися викрити ведучого в «мошенниче даль», він може вибрати одного з гостей в якості незалежного експерта, якому випадку возникно проникнення спірної ситуації можна показати листівки на якій навпроти кожного питання проставлені плюс або мінус. Плюс — традиція існує, мінус — такої традиції немає.
ЄГИПЕТ — чи правда , що в Єгипті наречений бачить невес ту лише після всіх весільних урочистостей ?
Вірно

ДАНІЯ — чи правда , що в Данії під час сватання наречений повинен подарувати всім членам родини нареченої по парі дерев'яних черевиків ?
( Невірно .)

УГОРЩИНА — чи правда , що в Угорщині наречений під час сватання повинен піднести батькам нареченої в якості подарунка свинячий окіст ?
( Невірно .)

ФІНЛЯНДІЯ — чи правда , що у Фінляндії наречена перед весіллям повинна тиждень провести в будинку жені ха , виконуючи дрібну роботу по господарству ?
( Вірно .)

БАНГЛАДЕШ — чи правда , що в Бангладеш наречена перед весіллям має три дні провести в джунглях ?
( Невірно .)

НОРВЕГІЯ — чи правда , що в Норвегії після вінчання молодята і перед весільним столом повинні зайти в хлів і подоїти корову ?
( Вірно .)

НІМЕЧЧИНА — чи правда , що в Німеччині в придане нареченої , переезжающей в будинок нареченого , повинен бути п'яний півень , прив'язаний до мітлі ?
( Вірно .)

АНГЛІЯ — чи правда , що в деяких сільських райо нах Англії ворота церкви перед вінчанням прикрашають пивними кухлями і срібними ложками ?
( Вірно .)

Гра ведеться до тих пір, поки у гостей зберігається |до неї інтерес. Використовувати всі запропоновані питання Необов'язково. Але закінчити гру найкраще іду щим питанням.

РОСІЯ — правда , що в Росії на весіллях на честь молодят прийнято вимовляти тости ?
( Звичайно, вірно .)

Сценарій: Турагентство «Друга половина»

Над дверима вивіска «Турагентство «Друга половина*.

Поруч — карта світу із зазначенням маршрутів , нареченого зустрічає дружка , на грудях — візитка «Турагентст во , менеджер» .

Здрастуйте , панове , дуже рада вас бачити , як по живаете , як здоров'я ? Чи Не бажаєте чаю ? Розумію , ви хочете відразу перейти до справи , що ж , давайте . Зараз я вгадаю , навіщо ви звернулися в наше агентство : вам потрібна наречена ! Вітаю вас з дуже вдалим вибо ром : наше агентство найкраще і в місті і в Ріс ці ! Ми можемо запропонувати вам сто сорок варіантів різних маршрутів поїздок за нареченими . Дуже рекомендую модний останнім часом маршрут № 841 в Таїланд або тільки що з'явився маршрут! N° 139 — у Мозамбік. Так що ви вибираєте, куди і з ким поїдете?
(Наречений відповідає, що їм потрібна наречена, яка живе значно ближче, і звуть її (ім'я).

Так, так, є у нас і такий маршрут, № 12. Його часто ви бирают, тому, напевно, що число щасливе. Якщо! це ваше остаточне рішення — тоді оплатіть путівку — ів шлях. Тільки попереджаю відразу: путівка коштує дешево, але в дорозі можуть виникнути! непередбачені витрати. Будьте до цього готові. Вперед, на митницю!

Митник:
(бажано, щоб був одягнений у відповідну форму

Панове, при перетині кордону холостяцьким і се сімейну життя прошу заповнити митну декла-1 рацію. Що ввозите, що вивозите, спиртне вивозите? Вивозите. Солодке вивозите? Вивозите! Валюту вивозите? Попереджаю, в'їзд на террі торію «сімейне життя» без запасу матеріальних» цінностей заборонений, так що цінності в наявності мито становить...
(Наречений сплачує мито.)

Далі по колії маршруту № 12 інтелект-контроль! У наречених в тих краях дуже високі запити, тобто наречений повинен бути обов'язково з освітою, про разование у вас є? Ну й чудово. Значить, прой дете легко. Тест складається з двох етапів: перший — ваш називають країну — ви її столицю, другий навпаки! вам називають столицю, ви — країну. Кожну помилку доведеться терміново прикривати... Самі знаєте чим.

Етап№ 1

Англія — Лондон Індія — Делі Угорщина — Будапешт Норвегія Осло Канада — Оттава Іспанія — Мадрид Ефіопія — Аддіс-Абеба Казахстану — Астана Туніс — Туніс, Алжир — Алжир

Етап№ 2

Стокгольм — Швеція Афіни Греція Токіо, Японія Канберра — Австралія Лісабон — Португалія Улан - Батор — Монголія Панами — Панама Манагуа — Нікарагуа Вільнюс — Литва Дамаск — Сирія
(Питання не повинні бути для нареченого і свідка занадто складними, але не повинні бути занадто простими.)

Тепер на маршруті випробування вашої винахідник ності. Подивимося, як ви зможете зробити прикраси своїй нареченій, коли під рукою тільки мотузочок та сірники, зробіть-но з них намисто за одну хвилину!
(Для цього випробування потрібно 10 коробок сірників, стрічка довжиною 1 м, стілець, на який все це можна покласти, і невеликий килимок, на якому стілець може стояти. Нареченому можна підказати, що з коробок треба видалити середину, коробочки, в яких, власне, і лежать сірники, а решту «сорочки» надіти на вірі вочку і пов'язати її кільцем.)

У вас добре виходить . Але це ще тільки підготов ка до випробування . Тепер треба за одну хвилину веревоч ку розв'язати , а коробочки назад вставити .
( Складати випали сірники назад в коробки немає обов'язково .)

І з цим ви впоралися . Але тепер — головне завдання ! Із сірників бусики зробити і дитина зможе , а ось смо бюджет ви прибрати за собою за ту ж хвилину ?

Зберіть всі сірники ось в цю коробку , хвилина пішла !
( Ось навіщо потрібен був килимок : щоб наречений і свідок не збирали б сірники прямо з підлоги , якщо це , наприклад під'їзд .)

А далі у нас дуже складна ділянка маршруту і пройти його треба обов'язково ; причому йти можна наступаючи ногою на щось , але не на сходинки лест ніци . Правда , це стосується тільки нареченого ; його дру друзі і свідок можуть допомагати нареченому , ступаючи як і куди завгодно . Вперед !

Наступна зупинка на нашому маршруті пов'язана з квітами . Але квіти у тебе вже є . А от уяви , що ти купив прекрасний букет своїй дружині , і ось у тебе закінчується робочий день , і ти хочеш їй відніс ти його і подарувати , але насамперед треба надіти плащ . А Я в одній руці у тебе — букет . Його можна перекласти з руки в руку , але покласти нікуди не можна , і рукою ! якої тримаєш букет , допомагати собі теж не можна !! Бери букетик в одну руку — і одягай плащ . Всі пугавицы повинні бути застебнуті .
( Плащ може бути великого розміру . Тоді легше виконання нитка це завдання .

Але якщо нареченому занадто легко вдасться одягти його , можна попросити потім виконати зворотне ; і , якщо наречений справ ся погано , можна запропонувати йому свою допомогу за окрему плату .)

Може , ви і не знаєте , але в тій країні , де ви хочете знайти наречену , дівчата дуже цінують чоловічу силу , покажіть її — і дорога до улюбленої виявиться набагато коротше і легше . Наречений , ти коли - небудь штовхав ядро ? Те , що тобі дадуть , буде набагато важче ядра , пото му що кинути так далеко , як ядро , цей предмет вдавалося небагатьом , тримай : повітряна кулька ! До нареченої залишилося не так вже багато , наскільки далеко толкнешь його — настільки до неї і наблизишся , а якщо недобросишь — за кожен крок заплатити доведеться .
( Наречений кидає кульку , скільки він пролітає — стільки проходить вільно .) Ну ось , наречений , наша подорож підійшла до кінця . Твоя доля чекає тебе за цими дверима . Але чекає тебе і ще одне випробування . Свою наречену ти отримаєш , тільки якщо з першого разу потрапиш саме в той кулька , всередині якого записка з ім'ям твоєї люби мій , ось твоя зброя , подумай , прицілься і ... твоя доля в твоїх руках !
( Нареченому дається дротик від гри дартс , на деякому рас стоянні від нього висять кілька повітряних кульок . Внут рі кожного — записка з ім'ям дівчини . Секрет в тому , що на всіх листівках написано тільки ім'я нареченої . Записка з її і??'ям може бути і одна , якщо ви сподіваєтеся отримати з нареченого побільше штрафів .)

Сценарій викупу : Гуртожиток

Біля входу в будинок (будинку) красується табличка: «Жіночий гуртожиток. Громадянам чоловічої статі вхід суворо воспре щен!!!. Комендант». Поруч можуть бути натягнуті мотузки з білизною, з вікон може виливатися вода з тазиків, біля входу дівчата «вибивають килимки та матраци». При появі нареченого «діяльність» з криками і вереску мі «Мужики приїхали!» припиняється. Наречений підходить до дверей, йому назустріч вибігає вахтерка (жінка старше 50, в фуфайці, хустці, зі шваброю «навпереваги» і табличкою «Вахтерка тітка Дуся» на грудях).

Вахтерка :

Стій ! Куди ? Після десяти вхід в гуртожиток запре щен ! А ти хто , чоловіче ? А мужиків взагалі велено гнати поганою мітлою ! Ходять тут всякі , зітхають , а тому у дівок спідниці не сходяться ! Так що поворачи вай , а то міліцію покличу ! ( Дістає свисток , свис тит .) Міліція ! Допоможіть , гвалтують ! Ну , чого стоїш і не примушуєш ? А , так ти не за цим прийшов ... А навіщо ще можна в жіночий гуртожиток прийти ?
( Наречений відповідає , що прийшов за нареченою , яку звати ... Називає ім'я. Це яка ( ім'я )? З 118 - й ? У якій очей один і кульгає ?
( Наречений відповідає , що до іншого , з квартири ... називає номер квартири нареченої .)

Ах , до цього !.. Ну здивував ти мене , хлопче ! Цілодобово тут сиджу , а щоб до неї хтось прийшов — перший раз ві жу !.. А чого тобі треба від неї ?
( Наречений відповідає , що хоче на ній одружитися .)

Іш як завернув ! Одружитися ! Серйозний , значить , ти па рень ? Добре . Раз і сам серйозний , і наміри у ті бя серйозні — так і бути , лагодити тобі перешкод не стану , але і дівку — дуже вже вона гарна — просто так не віддам . Загадаю тобі загадки . Але не дитячі — прості , а складні , дорослі . Відповіси правильно — молодець , неправильно — з тебе належить . Згоден ? По - іншому не пропущу , і не сподівайся . Ну , відповідай ! Місце , де відбуваються найбільш міцні шлюби ?
( Небеса )

Час року , коли найчастіше розцвітає любов ?
( Весна )

На що люблять дивитися справжні закохані , мріючи ?
( Зірки )

Почуття , яке можна відчувати до коханій людині , крім любові ?
( Ніжність , ревнощі )

Жінка , допомагає закоханим знайти один одного ?
( Сваха )

Який звуковий фон найбільш сприятливий влюб ленним ?
( Тиша )

Хто пронизує серця людей стрілами кохання ?
( Амур , Купідон )

Батько дружини ?
( Тесть )

Внесок дружини у спільне сімейне господарство ?
( Придане )

Хто господиня глави сім'ї і хто глава сім'ї господині будинку , якщо у глави зовсім немає голови , а у господині не всі вдома ?
( Теща )

Якщо дитину знайшли в капусті , то де в цей час були його батьки ?
( На городі , на овочевій базі )

Вахтерка:

І відповідав добре , і мене без доходу не залишив . Ану , глянь по сторонах , комендантши не видно ? Тоді проскакивай , тільки швидко , якщо що — я тебе не бачила . І ще : обережніше там , у коридорах , вони у нас темні , а дівки тут спритні , багато хто в ті кору дори заходили , та не все назад показувалися .

Все , іди !

Свідок з подружками :

Ну , здрастуй , наречений , здрастуй ! Давненько ми та ких , як ти , не бачили . Кажи , в яку кімнату , до ко му і навіщо ?
( Наречений відповідає .)

Знаємо , знаємо таку , давно вона тебе чекає , але тільки не в тій кімнаті , що ти назвав , ми її в інший сховали , подивися на двері уважніше , мо жет , по відбитку руки і знайдеш , за якою твоя наречена !
(На ватмані намальовані кілька дверей, як коридор На кожній двері — жіноча рука (обведена). Наречений дол дружин дізнатися руку нареченої і вказати її, за кожну помилку — штраф.)

Гаразд, наречений, ти знайшов потрібні двері. Тільки за нею може бути кілька наречених, та все з таким ім'ям! як у твоєї. Пройди-ка цю драбинку, на кожній сту-1 пеньку називай свою наречену по імені, але всякий раз! щоб воно по-іншому звучало.
(Наречений, піднімаючись на кожну нову сходинку, називаєте ім'я нареченої: Світла, Світлана, Світланко, Светик і т. д.)

А тепер розкажи-но нам, наречений, як виглядає наречена, тільки без слів.
(В якості відповідей на питання наречений віддає купюру] того кольору, який слід було б назвати.)

Які у нареченої очі? Зелені! Добре. А що! у неї, одне око? Два — так давай два папірці. А ка кі губки? Червоненькі, і теж дві. А яким лаком! нігтики у неї сьогодні нафарбовані? Так дай пляшку! білого, вже добре, одну за всі пальчики. Що ж, наречений! давай подивимося, як і чим ти дружину свою годувати бо дешь, знаєш, що вона любить, почнемо з першого-Що, на твій погляд, вона обере, якщо в меню:
(Даються три варіанти, наречений вибирає один з них.)

Тепер друге. (Три варіанти, наречений вибирає.)

Тепер третє. (Три варіанти, наречений вибирає.)

Ой, дівчатка, все, що наречений назвав, як раз сьогодні! у нас є! Коштує всього-навсього... (назване жені хом) перше — п'ятдесят рублів, друге — тридцять! третє — двадцять. Загальна: сто рублів. Діставай, ж них, сто рублів, а ми тікаємо швиденько купимо, неві сту нагодуємо. Не голодної ж їй їхати в загс? Дуже цікавить нас і квартирне питання. Відповідай, де проживати наша подруга буде? Якої площі квартира? Хто ще прописаний? Щось зі слів ми погано розуміємо. Ти нам план-схему намалюй. Тільки не руч-кою на листку, а грошиками на підносі.
(Наречений «малює» схему того місця, де він з нареченою зі біра жити. Подружки можуть просити збільшити або зменшити масштаб, додатково вказати розміщення комор, туалету, подружнього ліжка і т. д.)

А скажи-ка, наречений, наскільки ти близький з нареченою своєю знаком? Тільки за ручку її тримав або за що ще? Сам хапав або вона дозволяла? Ну а раз так, то за написаним «параметрами» свою легко знайдеш! Як тільки знайдеш, так її відразу і поцілунок!
(На великому аркуші паперу намальовано кілька жіночих фігур із зазначенням розмірів (типу 90-60-90). Наречений оты скивает серед них розміри нареченої і цілує ту фігурку. | Якщо він помиляється, то подружки вимагають з нього гроші за те, що не розкажуть нареченій, що він цілував іншу, при чому в інтимні місця.)

Ну, молодець, наречений! Всі завдання виконав, до завіт ної двері підійшов. Але за дверима не одна наречена, а кілька, і кожна прив'язала до руці стрічку свого улюбленого кольору... Якщо знаєш, який колір у твоєї нареченої улюблений — потягни за потрібну стрічку, і не веста — у тебе в обіймах, не знаєш — угадуй, але за кожен промах доведеться розплачуватися.
(В кімнаті разом з нареченою ще кілька дівчат. У кожній руці до прив'язана стрічка певного кольору, дру гії кінці стрічок — за дверима. За якою наречений потягне, та «наречена» до нього і вийде.)

Сценарій викупу: Квітковий магазин

Біля входу — вивіска «Квітковий магазин».

На «прилавках» букети, квіти, квіткові гірлянди. Нареченого і свідка зустрічає дружка, на грудях у неї візитка «Квітковий магазин, продавець-консультант».

Свідок:

Здрастуйте , шановні покупці ! Ми дуже раді бачити вас в нашому магазині , сьогодні ви — перші , а у нас як раз надходження нових сортів квітів .

Квіточки — просто чудо , на будь-який смак . Жела єте — дикі , польові , тільки що привезли з сусід нього колгоспу ! Не бажаєте ... Ну тоді є тепличні , прямо з оранжерей . Під ультрафіолетом вирощений ві примхливі — жах , руками не чіпати — повянут , але красиві ! Хоча й дорогі , тільки за валюту , жела єте ? А чого ж ви бажаєте ?
( Наречений відповідає , що їм потрібна наречена по імені ...)

А , ось який квіточку ви хочете ! Відразу видно , що маю справу з справжніми цінителями і знавцями , в кольорах розбірними . Є у нас і такий кольоро чек , з хвилини на хвилину має розпуститися . Тільки продати ту квітку можна тільки члену суспільства цсє товодов - любителів . Є у вас членський квиток ? Ні ... Нічим допомогти не можу . Хоча ладно , звільнилося в нашому суспільстві нещодавно одне місце . І якщо хочете , можете прямо зараз в нього вступити . Тільки треба заплатити вступний внесок — папірцями всіх кольорів , які є ( наречений платить ), і іспит здати треба , на знання все про кольорах . Відповідай , наречений , швид рв , помилишся — штраф , повільно відповіси — теж штраф . Отже :

Питання № 1. Як звали чоловіка , який хотів створити камен ний квітка ?
( Данило - майстер )

Питання № 2. Які квіти особливо популярні у великого рогу того худоби ?
( Конюшина )

Питання № 3. Яка країна спеціалізується на вирощуванні тюльпанів ?
( Голландія )

Питання № 4. Для якоїсь казкової героїні квітка був місцем постійної прописки ?
( Дюймовочка )

Питання № 5. Як називається універсальне засіб для визначення розподілу ступеня закоханості молодого челове ка в дівчину ?
( Ромашка )

Питання № 6. Який квітка узятий на озброєння міністерством внутрішніх справ ?
( Черемха )

Питання № 7. Які квіти , на думку Н . Корольової , є вісниками розлуки ?
( Жовті тюльпани )

Питання № 8. Який квітка поліцейські всього світу вва??ають ворогом номер один ? ( Мак )

Добре , наречений , іспит здав . В суспільство колірно дов - любителів прийнятий . Ось перед тобою сходи . На кожній сходинці вимовляй своєму квіточки лас паркове квіткове назва : лепесточек , суцвіття , неза будка і т . д . Скільки сходинок пропустиш , за стільки заплатиш .
( Наречений йде по сходах , називаючи ласкаві слова .)

А тепер , наречений , покажи , як ти вмієш за квіточками доглядати , як вмієш поливати їх , залазь на табу ретку , тримай пляшечку ( пластикову ) між колін і лей водичку ось в цей горщик , як ніби там цсє точок , а у тебе руки зайняті .
( Наречений , стоячи на табуретці і тримаючи наповнену пластикову пляшку між колін , повинен наповнити стоїть на підлозі склянку .)

А покажи - но нам , наречений , як ти вмієш малювати . Намалюй нам на таці квітка небаченої краси , щоб ми знали , наскільки ти красу цінуєш . Ось піднос , на якому малювати , а фарби — в кишенях своїх пошукай !
( Наречений викладає на підносі грошима картинку «квітка» .)

Чи знаєш ти, наречений, що краса квітки не тільки в кольорі і формі його, але і в запаху. Ось тобі десять (можна і менше) запахів. Знайдеш серед них запах свого квітки — далі до нього підеш, не най дешь — довго будеш платити штрафи та нюхати.
(Нареченому пропонується кілька штучних квіток, надушених різними духами, але тільки не духами нареченої. Наречений повинен здогадатися, що жоден із запропонованих кольорів не може пахнути так, як квітка, яким він прийшов, а за помилки — штраф.)

Що ж, наречений, майже впритул ти підійшов до тієї тепло цє, де квіточка твій ніжиться. Тільки ключик від дві рей недолугі квіткарки в горщик квітковий сховали, а в якій — забули, купуй у них горшочку, так щоб не забруднитися — паличкою в них ключик і пошукай.
(Наречений викуповує горщики у подружок, шукає в них ключі. Кожен наступний горщик може коштувати дорожче.)

Ну ось ти і довів, наречений, що гідний того квітки, за яким прийшов. Зараз ти його отримаєш. Так тіль- ! до подивися, скільки у нас ще квіточок є. А їх сьогодні, напевно, вже ніхто не купить. Поки покупця тель знайдеться — засохнуть. Треба дати їм поливочки, а до поливочке — і подкормочки.
(Наречений обдаровує подружок нареченої. Тих, що постар ше, — вином та закусками, молодший — газованою водою і конфе тами.)

А ось і квіточка той, за яким прийшов ти, подивись уважно — чи той? Що у нас куплено — обміну та поверненню не підлягає. Значить — впевнений. Ну, тоді забирай, та тільки не розпустився він ще, не рас крився. Лише від поцілунку такі квіти розцвітають. Тільки при поцілунку руками їх чіпати не можна — надто ніжні. Наречена стоїть на узвишші, друзі піднімають нареченого так, щоб він зміг дотягнутися до нареченої і поцілувати її, після цього наречений піднімає наречену на руки й несе.)

Тільки у нас в  магазині Ви маєте можливість вишиванка для дівчинки купити Київ, крім того, Подарунки сувеніри інтернет магазин Україна souvenir.com.ua пропонує великий вибір подарунків ручної роботи таких как писанкадитячі матрьошки і багато іншого. Ви можете купити наші сувеніри та подарунки в багатьох містах України, наприклад в місті Харків і вибрати у нас що-небудь з українського Текстилю: вишиванки жіночі, а також українські віночки і багато іншого. Будемо раді представити Вам купити сувеніри в інтернет магазині недорого в магазині souvenir.com.ua