Каталог товарів
Інтернет-магазин українських сувенірів і подарунків ручної роботи - Souvenir.com.ua

Ваги

Гороскоп Весы

Терезам краще вибирати професію пов'язану з колективною працею і багатий обіцянкою, робота повинна включати елементи мистецтва. Ваги естетично дуже чутливі. Дуже підходить для них оформлювальна і культмасова діяльність, робота художника по зачісках, модельєра, археолога, економіста, різьбяра по дереву, дизайнера, слюсаря високого класу, електрика. По серцю їм робота в організаціях допомоги, соціального забезпечення, у туристичному бюро, у садівництві та квітникарстві. Терезам не надто показано спеціальності, які вимагають негайного вольового вибору, пов'язані з різкою зміною ритмів в роботу і загальної не гармонійністю, до приклади, професії дільничного лікаря, або лікаря «швидкої пом.», юриста, журналіста.Різнобічність і легкість в спілкуванні Знаків Повітря (Близнюки, Терези, Водолій) знайдуть краще використання в роботі з людьми, в сферах, пов'язаних з накопиченням та розподілом інформації, у всіх спеціальностях, де потрібні швидкі і, як правила нетрадиційні рішення.

Знаки Кардирдинального Квадрата ( Овен, Рак, Терези, Козеріг) активно будують своє життя, люблять наводити речі і події в рух, робити практичні кроки, починати нові підприємства; найкраще вони реализюются на керівних посадах.

У нас в магазині Ви можете різьба по дереву купити , а так само, інтернет магазин подарунків і сувенірів souvenir.com.ua радий запропонувати безліч сувенірів ручної роботи таких как домашні оберегирізьба по дереву панно і багато іншого. Ви можете купити наші сувеніри та подарунки в багатьох містах України, наприклад в місті Херсон і вибрати у нас що-небудь з українського Текстилю: вишиванка хрестом жіноча, а також лялька оберіг оберігає і багато іншого. Будемо раді представити Вам оригінальні сувеніри в магазині souvenir.com.ua