Каталог товарів
Інтернет-магазин українських сувенірів і подарунків ручної роботи - Souvenir.com.ua

День народження

 

На тлі незліченних державних і релігійних професійних та особистих свят виділяються два: Новий рік і День народження. Тільки ці два свята назвати «граничними». Тільки напередодні цих свят прийнято осмислювати, аналізувати, підбивати підсумки, ретроспективно вдивлятися в черговий виток життєвої спіралі. Тільки в ці свята хочеться заглянути в майбутнє і дізнатися, а що там далі визначено долею. Тільки в ці свята навіть самі затяті атеїсти й матеріалісти стають трохи містиками.
Це, звичайно ж, не випадково.

Адже День Народження – це, по суті, той же Новий рік, свято завершення одного року і початку наступного в житті конкретної людини.
За містичним значенням День народження навіть важливіше Нового року. Адже в цей небесні світила, багато в чому визначають наше життя, розташовуються в тій же конфігурації, що і багато років тому, коли чоловік з'явився на світ. Та й не тільки світила!

В цей день більше, ніж який-небудь інший, про іменинника згадують – з захопленням, з презирством, з повагою, з роздратуванням – десятки родичів, знайомих, товаришів по службі, сусідів, друзів. А це значить, якщо вірити езотеричних теорій, що новонароджений потрапляє в інформаційне поле особливої насиченості, що подумки-енергетичні потоки, що виходять від людей, сплітають навколо його аури особливий кокон.

І навіть той, хто у все це не вірить, не буде заперечувати, що в день власного народження він відчуває, емоції, не характерні для будніх днів, а його душевний стан стає настільки трепетно нестійким, що може виплеснутися у вибух невмотивованого радості, і в напад незрозумілої туги.

В нашому магазині «Магазин однієї вулиці» Ви маєте можливість купити вишиванку в інтернет, крім того, магазин українських сувенірів souvenir.com.ua пропонує великий вибір сувенірів ручної роботи таких как свічники ручкоюписанки дерев'яні і багато іншого. Ви можете купити наші сувеніри та подарунки в багатьох містах України, наприклад в місті Рівне і вибрати у нас що-небудь з українського Текстилю: рушник на щастя на долю, а також чоловічі вишиванки і багато іншого. Будемо раді представити Вам подарунок начальнику чоловікові в інтернет-магазині souvenir.com.ua