Каталог товарів
Інтернет-магазин українських сувенірів і подарунків ручної роботи - Souvenir.com.ua

Функціональні подарунки

Взагалі-то будь-який подарунок, зроблений від душі, є корисним. Але тут мова піде лише про ті подарунки, користь від яких можна побачити або відчути. Тобто - це ті подарунки, чиє призначення - задовольняти не стільки вищі, скільки нагальні потреби людини.

Найчастіше такі подарунки роблять один одному родичі або близькі друзі. При виборі подарунка вони міркують так: «У будинку розбилися майже всі стакани, а скоро день народження тещі (дружини, мами). Подарую - но я їй ці стакани, все одно треба купувати. А тут і подарунок і економія». Слідуючи цій логіці, можна дарувати такі речі, виходячи з наступних ситуацій:

Якщо у іменинника будинку не вистачає світла, то йому можна подарувати люстру, бра, торшер, або який-небудь світильник.

Якщо у іменинника стерлися підошви або продырявились на ліктях рукава, то можна подарувати щось з одягу чи взуття.

Якщо у іменинника продірявилася улюблена каструлька або сковорода, тарілка розбилася, загубилася вилка, то це можна заповнити.

Якщо простирадла іменинника пройшли Другу світову війну, то можна подарувати йому комплект постільної білизни. І т. д. і т. п.

Але необхідно звернути увагу на те, що право на корисні подарунки мають лише родичі та близькі друзі. Приймати більшість таких подарунків від неблизьких людей і товаришів по службі - незатишно, а часом і принизливо. Дарувати такі подарунки малознайомим людям - нетактовно, а то й образливо.

І, до речі, як всі пам'ятають, ослика Іа-Іа на День народження подарували саме корисні подарунки. О, як він був щасливий!

Тільки у нас в магазині Ви маєте можливість вінки квітів купити , а так само, інтернет магазин ручної роботи souvenir.com.ua радий запропонувати безліч подарунків ручної роботи таких как ключниця на стінукупити лук і стріли в Україні і багато іншого. Ви можете купити наші сувеніри та подарунки в багатьох містах України, наприклад в місті Кропивницький і вибрати у нас що-небудь з українського Текстилю: дитячі вишиванки ціна, а також віночки з квітів і багато іншого. Будемо раді представити Вам оригінальний подарунок жінці в магазині souvenir.com.ua