HomeПодарунки і традиціїМистецтво дарувати квіти
Каталог товарів

Інтернет-магазин українських сувенірів і подарунків ручної роботи - Souvenir.com.ua

Мистецтво дарувати квіти

 

Троянди і фіалки прийнято вважати посланницами любові. Червоні троянди дарує чоловік, а скромний букет фіалок можна піднести коханому.

Самий вишуканий букет, який може подарувати чоловік своїй дружині, - це білі троянди з однією червоною. Якщо хочеться підкреслити захоплення інтелектом подружжя, троянди повинні бути жовтими.

Рожевий колір - вираз ніжного захвату. Жінки підносять чоловікові лише один-єдиний рожева квітка. Навіть на день народження. Букет троянд можна вручити чоловікові, але лише якщо він старший за вас і у нього ювілей, торжество. Чисто дружні відносини символізує білий квітка.

Жоржини дарують лише заміжній жінці її подруги.

Якщо дівчині підносять жоржини, це знак сумною, нерозділеного кохання. Білі квіти переважають в букеті нареченої. Букет білих калл - побажання вдалого шлюбу.

В будь-яких інших випадках кращий кольоровий акцент.

Є повір'я, що гербери в букеті (великий червоний квітка з двома білими) приносять щастя.

Гладіолуси здавна в пошані. Але все ж серед різноманіття відтінків віддавали перевагу рожевому. Вважається, що червоні треба дарувати при народженні сина, а різнокольорові, якщо на світ з'явилася донька.

Гіацинти, гвоздики, хризантеми вручають заміжнім жінкам, підкреслюючи повагу до них. Для нагадування ж про суто особистому в букет украплює жовті квіти. Скромні нігтики також нашіптують про таємний, але одночасно нагадують власниці букета про її вічне чарівності. Перед довгою дорогою або розлукою прийнято дарувати букет з переважанням червоного кольору. Якщо хочете побажати легкості шляху, нарвете синіх волошок. Незабудки ненав'язливо підкреслюють: пам'ятай будинок.

Маргаритки - це квіти молодих незаміжніх дівчат.

Існує цілий ритуал вручення квітів у певному місці і в певний час.

Букети, подаровані вдень, означають запрошення на вечерю.

На вулиці дарують тільки одна квітка або скромний букетик з дрібних квіток. Квіти, подаровані вранці, можуть бути строкатими, після обіду - однотонними і по можливості однорідними.

Вираз поваги, ознака хорошого тону - піднести один квітка - великий жоржин, хризантему - своїй дамі, коли ви, зустрівшись на вулиці або в метро, йдете в театр або ресторан. Але не в якому разі не на дискотеку або в гості! Ну, а в будинку?

У вітальні ставлять не надто строкаті, добре аранжовані квіти. Наприклад, рожеві троянди з однією червоною. Високі букети - на підлозі, низькі - на столі. На стіл, накритий до вечері, поставте маленькі букетики.

Віночки з дрібних квітів в плоскій вазі, блюдце зі свічкою посередині - святкова прикраса столу. Новорічної, різдвяної, великоднього. Красиво виглядають і кілька букетиків у келихах для шампанського, розставлених по столу і зі свічкою в кожному з них.

В нашому інтернет-магазині  Ви маєте можливість рушники купити Україна, крім того, магазин ручної роботи souvenir.com.ua має великий вибір сувенірів ручної роботи таких как дзвіночокпивний бочонок і багато іншого. Ви можете купити наші сувеніри та подарунки в багатьох містах України, наприклад в місті Івано-Франківськ і вибрати у нас що-небудь з українського Текстилю: вишиванки дівчаток недорого, а також Лялька мотанка Україна і багато іншого. Будемо раді представити Вам прикольний подарунок чоловікові в магазині souvenir.com.ua