Каталог товарів
Як відкрити магазин сувенірів - бізнес-план
Фото:
Інтернет-магазин українських сувенірів і подарунків ручної роботи - Souvenir.com.ua
Магазини, які торгують сувенірами та подарунками на всі випадки життя, завжди переповнені покупцями. Багато хто любить не тільки отримувати, але й дарувати різні корисні і не дуже речі. А привід порадувати близьких і рідних знайдеться завжди. Завдяки такому постійності попиту, торгівля сувенірною продукцією є на сьогоднішній день досить популярним видом діяльності. Залишається тільки дізнатися, як відкрити магазин сувенірів і зробити його успішним і прибутковим.

Аналіз діяльності конкурентів

Фактор конкурентоспроможності має велике значення для такого бізнесу. На даний момент існують великі мережі, перевагою яких є стабільний потік клієнтів. Проте, в таких магазинах, як правило, представлена ​​стандартна продукція, яка не відрізняється оригінальністю і високою якістю. У невеликих сувенірних крамницях, як раз навпаки завжди можна знайти щось унікальне, щоб не просто порадувати подарунком, але і здивувати.

асортимент магазину

Перед тим, як відкрити цей бізнес, слід подбати про асортимент. Щоб товар, представлений в магазині, був оригінальним, його потрібно купувати у приватних майстрів. Наприклад, це може бути мило ручної роботи, м'які іграшки, різні підробки, листівки та багато іншого. Талановитих майстрів можна шукати в соціальних мережах, або ж на виставках, які часто проводяться в багатьох містах. Там ви легко зможете домовитися про постачання великої партії продукції за оптовою ціною, так як це буде вигідно і майстру і вам. Можна укладати договір на умови 50/50, тобто, продавши товар, ви половину вирученої суми віддасте його творцеві.

Види подарункової продукції

Варто відзначити, що торгові точки з продажу сувенірної продукції відрізняються видами товару. Подарунки можуть бути різні: дорогі, прикольні, весільні, сувенірні і так далі. Наприклад, магазин, в асортименті якого представлені китайські вази або самурайські мечі, магазини з подарунками для чоловіків (запонки, краватки, портмоне і так далі). Є ще маса можливих варіантів, щоб визначитися з концепцією вашої торгової точки слід враховувати пропозиції, що вже є на ринку, споживчі здатності потенційних клієнтів і інші важливі чинники.

послуги магазину

Визначтеся, які послуги ви будете надавати. Пам'ятайте, що від різноманітності і якості послуг залежить подальший успіх вашого бізнесу. Обов'язково вкажіть в список послуг, що надаються упаковку подарунків. При цьому продавець сувенірного магазину повинен вміти красиво загортати подарунок на будь-який смак.

Особливості сувенірного бізнесу

Головною особливістю даного бізнесу є його сезонність. Крім того, в таких магазинах покупки відбуваються імпульсивно. В основному подарунки купуються до якогось свята - Новий рік, Жіночий день, День Захисника Вітчизни і так далі. Думаючи, як реалізувати ідею відкриття магазину сувенірів, обов'язково враховуйте його сезонність. А для того, щоб стимулювати імпульсивні покупки потрібно красиво оформляти вітрини, привертаючи увагу перехожих.

виробничі питання

Якщо говорити про площу приміщення, то це може бути і 10 і 30 кв. м. Все залежить від можливостей збуту продукції і від попиту в конкретно обраному місці. Відмінним варіантом стане оренда торгових площ в супермаркеті, особливо якщо це невеликі острівці, підійти до яких можна з чотирьох сторін. Чим більше сторін, тим більше огляду для дозвільного потоку і тим вище ймовірність, що ваш товар буде помічений.

У нас в магазині Ви можете купити ключницю для ключів, а так само, інтернет магазин сувенірів Україна souvenir.com.ua радий запропонувати безліч сувенірів ручної роботи таких как магазин слов'янських оберегівдерев'яні гуртки для пива і багато іншого. Ви можете купити наші сувеніри та подарунки в багатьох містах України, наприклад в місті Полтава і вибрати у нас що-небудь з українського Текстилю: український народний костюм, а також скатертини українські вишивки і багато іншого. Будемо раді представити Вам подарунки ручної роботи для жінок на сайті souvenir.com.ua