Каталог товарів
Інтернет-магазин українських сувенірів і подарунків ручної роботи - Souvenir.com.ua

Льон

Льон знову знаходить свій раніше втрачений престиж на світовому ринку.
Інтерес покупців до одягу з льону перевершив всі очікування. Уявити льон можна однією фразою - "найбільш древній текстиль, який залишається вічно молодим".
Льон - це чистота, ніжність, комфорт, престиж. Священна льняна нитка... Вона співає в руках вологодских майстринь, перетворюючись в прекрасну сучасну одяг, одяг з билин з блакитними очима, в якій відчуваєш себе здоровим.
Трикотажний одяг з натурального, екологічно чистого високоякісного льону вишукана, елегантна, комфортна і зручна для Всіх випадків життя.
Лляні мережива природні і романтичні, вони ніколи не вийдуть з моди, вони однаково будуть захоплювати оточуючих і на світському раунді, і на роботі, і в домашній обстановці.
Переплетення ниток в складних візерунках уособлює благополуччя, успіх і щастя. Графічні орнаменти, переплетення ниток в складних візерунках - це найдавніші письмена, знаки роду, які передавалися з покоління в покоління, зберігаючи пам'ять і довгу енергетику предків.
В одязі з льону ви завжди будете почувати себе особливо комфортно, відчуваючи приємну прохолоду спекотним літом і тепло в зимову холоднечу.
З усіх натуральних волокон льон вважається самим високоміцним. Вироби з льону не деформуються, володіють високою зносостійкістю, міцністю, швидко вбирають вологу, маю чудовий і неповторний блиск.
Навіть при багаторазовому пранні вироби з льону не втрачають свій первинний зовнішній вигляд, мають великий повітро - і теплопроницаемостью.
Відомо, що основна одяг єгипетських фараонів була виготовлена з тонкого лляного полотна, привезеного з далеких країн. Наприклад, у гробницях фараонів XII династії (2400-2200 років до н. е..) рясніють льняні вироби відмінною вичинки.
Льон - одна з найбільш цінних текстильних волокон рослинного походження. Він здавна відомий людям. Насіння льону використовували в їжу, стебла обробляли і робили одяг, льону поклонялися. З'явившись кілька тисяч років тому, вироби з лляного волокна досі супроводжують людину протягом всього його життя. Особливо високою якістю волокна славилися і продовжують славитися вологодські льноводи.
Льон володіє унікальними властивостями, закладених самою природою на клітинному рівні. Клітка льону являє собою довгу тонку нитку. Довжина лляної клітини в 1-2 тисячі разів перевищує її товщину. Це дозволяє отримувати лляну нитку товщиною до декількох мікрон. При цьому міцність лляної нитки на розрив у два рази вище, ніж бавовни і в чотири рази вище, ніж вовни. Особливу взаємне розташування клітин, а також їх хіміко-механічні властивості забезпечують високі пасма-ваються якості льоноволокна.
Чудовим властивістю льону є його висока сумісність з природою людини. Так, клітина людини може без залишку розчиняти клітку льону. Тому льон є єдиним рослинним шовним матеріалом в хірургії, що не вимагає подальшого зняття швів і широко використовується для накладання внутрішніх швів.
Завдяки своїм унікальним властивостям лляне волокно є прекрасним фільтруючим матеріалом від хімічно агресивних середовищ, шуму і навіть радіації. Ще одним прекрасним властивістю лляної клітини є її прекрасна здатність протистояти процесу старіння і руйнування. Тому вироби з льону переносять багаторазові прання, механічні напруги, температурні навантаження. Завдяки своїй хімічній нейтральності лляне волокно, утримуючи, як фільтр хімічно активні речовини не вступає з ними в реакцію і після відповідної обробки, знову стає абсолютно чистим.
Зовні лляне волокно має чудовий і неповторний природний блиск, фарби на ньому не втрачають своєї первісної яскравості, не вигоряють на сонці, легко стирається, має великий повітро - і теплопроницаемостью. Словом продукція з лляного волокна зберігає свої фізико-механічні та естетичні властивості на довгі роки.
Завдяки унікальним властивостям лляне полотно є прекрасним фільтруючим матеріалом від хімічно агресивних середовищ, шуму і навіть радіації, що особливо важливо в наші дні.
Сьогодні наше підприємство пропонує цікаві моделі весільного та святкового одягу, яка поєднує в собі вікові традиції ремесла, так і сучасні напрямки моди. Графічні орнаменти, переплетення ниток в складних візерунках - це найдавніші письмена, знаки роду, які передавалися з покоління в покоління, зберігаючи пам'ять і довгу енергетику предків. Вони уособлюють благополуччя, успіх і щастя.
В даний час, коли відбувається переоцінка цінностей, як духовних так і матеріальних, льон все ширше завойовує своє раніше втрачене престижне місце на ринку.

В нашому магазині «Магазин однієї вулиці» Ви можете Художня різьба по дереву купити, крім того, магазин сувенірів Україна souvenir.com.ua пропонує великий вибір товарів ручної роботи таких как сімейний оберігкрасиві шкатулки і багато іншого. Ви можете купити наші сувеніри та подарунки в багатьох містах України, наприклад в місті Київ і вибрати у нас що-небудь з українського Текстилю: лялька оберіг, а також український традиційний одяг і багато іншого. Будемо раді представити Вам Сувенір з дерева в магазині souvenir.com.ua