Каталог товарів
Фото:
Інтернет-магазин українських сувенірів і подарунків ручної роботи - Souvenir.com.ua
Матрьошки - один з видів традиційних російських сувенірів, круглолиця дівчинка з завзятою посмішкою.
 
Традиційно, матрьошки це дерев'яні іграшки з розписом, всередині яких міститься кілька, але меншого розміру.
 
У наш час купити російські матрьошки можна майже скрізь, але у кожної матрьошки є своя історія.
 
Першу матрьошку зробив російський токар Василь Звездочкин в кінці 19 століття. І це не дивно. У той час в суспільстві був незвичайний інтерес до всього російського - билин, казок і промислів.
 
Тоді матрьошки-сувеніри були великою рідкістю, поки в майстерні мецената Іллі Мамонтова не з`явилася розписана гуашшю красуня за ескізом Сергія Малютіна.
З цього часу матрьошки поширилися повсюдно і стали невід'ємною частиною російської культури. Щоб купити матрьошки-сувеніри шикувалися черги. Одного разу полюбили матрьошки сувеніри вже більше ста років цінуються і поважаються в усьому світі.
Звідки взялося ім'я лялечки - Матрьошка? Від прийнятого на Русі ласкавого імені Мотрона, або Марія.
 
Купити російські матрьошки вважається у іноземців обов'язковою справою. Але мало хто знає, що робляться матрьошки сувеніри всього в декількох містах Росії. Як правило, російські матрьошки це 6-8 лялечок. Але знамениті на весь світ майстра з Семенова роблять навіть матрьошки місткістю в 72 ляльки.
 
А ось найменшу російську матрьошку купити не вийде. Вона зберігається в музеї в Нижньогородській області і розміром всього з рисове зерно.
 
Зараз матрьошки роблять не тільки у вигляді традиційної російської красуні, а й у вигляді пародій на казкових героїв або політичних діячів.

У нас в магазині «Сувенір» Ви можете обереги купити Україна, а так само, інтернет магазин подарунків і сувенірів souvenir.com.ua надає величезний вибір сувенірів ручної роботи таких как шкатулка ручної роботибочонок подарунок і багато іншого. Ви можете купити наші сувеніри та подарунки в багатьох містах України, наприклад в місті Херсон і вибрати у нас що-небудь з українського Текстилю: вишиванка Українська, а також серветки Декоративні і багато іншого. Будемо раді представити Вам оригінальний подарунок жінці в інтернет-магазині souvenir.com.ua