Каталог товарів
Інтернет-магазин українських сувенірів і подарунків ручної роботи - Souvenir.com.ua

Оригінальні подарунки для жінокПодарунки для жінок ми звикли робити на свята, і носимося перед новим роком або на 8 березня, шукаємо терміново, що ж подарувати. Можна підійти до цього по-іншому. Ви все одно, так чи інакше, в розмові з близькими дізнаєтеся, що їм хочеться, або випадково в магазині бачите річ, створену як спеціально для цієї людини. Що вам заважає зробити подарунок не на святковий загальноприйнятий день, а просто, коли вам хочеться? Це буде несподівано і приємно. А офіційні свята - просто додаткова можливість бути непередбачуваним. Можна подарунок розтягнути у часі. Наприклад, чоловік може купити кілька троянд, упакувати кожну окремо, написати таку ж кількість записок для коханої, з побажаннями, компліментами, ну так ви й самі придумаєте з чим. Так само необхідно знати, де ваша жінка планує сьогодні побувати. І інше справа техніки, зробити так, щоб протягом дня її супроводжували ваші троянди і вісточки, наприклад, першу троянду розмістити вранці у ванній, іншу - на кухні, ще - на роботі в кабінеті, четверту, в фотосалоні, куди вона прийде забирати фотографії, і так далі, закінчуючи останньою трояндою ввечері в ліжку:

Ялинка зізнань

При прикрасі ялинки, повісьте на неї вирізані з картону зірочки і напишіть на кожній причину, чому ви любите цю людину. Якщо ви дотримуєтеся думки, що не можна любити за щось, то просто перерахуйте якості характеру (або частина тіла ;) ) що ви в ньому обожнюєте.

Чи ж можна написати декілька записок, в яких описані якісь яскраві й запам'яталися вам обом моменти у ваших стосунках, загорнути кожну в обгортковий папір разом з маленькими сюрпризами (карамельки, невеликі статуетки або ще щось, що підкаже ваша уява), а потім заховати ці сверточки по всьому будинку. Після цього є два варіанти: або розкрити таємницю про втрачених "скарби" і поспостерігати за тим, як ваша друга половина буде шукати їх з очима, запаленими азартом, або ж нічого не говорити, але прив'язати на кожен згорток етикетку з теплими побажаннями (можливо навіть з натяком на його вміст) і тоді ваші сюрпризи будуть знаходитися в різних місцях і ситуаціях і неодмінно викликати посмішку на обличчі і зігрівати серце того, хто їх знайде. Відео привітання

Якщо у вас є відеокамера, то запишіть своє новорічне привітання. Можна або залишити його в відеомагнітофоні разом з запискою, або, якщо у камери є вихід на комп'ютер переслати його по інтернету або ж непомітно завантажити його на комп'ютер коханого і вивести яскравий ярлик в самий центр робочого столу. Кожен день - лист

Заздалегідь приготуйте і прикрасьте кілька конвертів і, за тиждень до нового року, кожен день надсилайте один або два таких конвертика з піснею, віршем або любовним листом. Для додавання певної пікантності цьому дійству, можна в кожен конверт вкладати "любовний рахунок" (наприклад три ніжних поцілунку в щічку), який повинен бути "погашено" в той же день. У разі прострочення можна нарахувати відсотки ;)

Фотоальбом для двох

Зробіть альбом ваших спільних фотографій і якихось пам'ятних речей: записок, листів, листівок, засушених квітів, малюнків, може бути навіть замальовка якихось яскравих моментів ваших відносин.

Ваш Календар

Створіть свій власний календар! Відзначте в ньому всі важливі для вас дати (день знайомства, перший поцілунок, перше визнання в любові тощо) і напишіть ваші асоціації або намалюйте їх. Кожен місяць можна розмістити під вашою фотографією або малюнком, що символізує ту чи іншу подію в цьому місяці. Незаповнені дати можна перетворити в імпровізовані свята романтики, такі як День сотні поцілунків, День романтичного кіно, Міжнародний день Любові (в цей день треба говорити люблю на всіх можливих мовах світу, можна навіть не нашого, наприклад ельфійською. Напевно ви самі зможете придумати ще дуже багато подібних свят, потрібно тільки захотіти.

Лист-букет

Купіть декілька живих або штучних троянд. Якщо купуєте живі, то попередньо обріжте шипи. Напишіть листа своїй коханій людині і розріжте його рядками, а потім обмотайте ці рядки навколо стебел троянд і закріпіть. Можна використовувати для письма зелену папір, тоді буде ефект написи на самих кольорах. Квіти ці дарувати краще в коробці, щоб ваш лист не залишилося непоміченим.

Ви... на цілий день!

Якщо ваша друга половина згодна з твердженням, що "кращий мій подаруночок - це ти", то це ідея спеціально для вас! У невелику подарункову коробку покладіть в неї картку з написом в роді: "Спеціально для тебе! Один чудовий романтичний день зі мною, який починається прямо зараз!". Але обов'язково виберіть для вручення цього подарунка той день, який ви можете повністю присвятити своїй коханій людині. А після урочистої частини" вирушайте разом на каток, покатайтесь з гірки, сходіть в кіно, загалом, насолоджуйтеся тим, що ви разом. А коли до вечора ви трохи втомитеся, укутати ковдрою, подивіться кіно і поговоріть по душах.

Чуттєвий зимовий вечір

Що може бути романтичніше, ніж вечір повний чуттєвості! Вразити вашого улюбленого людини не так важко. Для початку знайдіть кілька недорогих білих простирадл, які не шкода буде зіпсувати. Повністю укрийте ними ліжко і підлогу в спальні (тільки обов'язково виперіть їх перед цим, щоб вони були м'якими). Для того, щоб створити відчуття зимової ночі прикрасьте кімнату свічками і лампочками, випромінюючими холодне світло. Ліжко та підлога осыпьте пелюстками троянд. Така казка не зможе залишитися неоціненої!

Символ вашої любові

Живопис завжди цінувалася дуже високо, а тим більше, якщо ця картина намальована дорогим вам людиною. Зробіть такий подарунок найдорожчій людині на світі. Зобразіть не великому аркуші паперу символ ваших відносин і знайдіть відповідну рамку. Не має значення чи вмієте ви малювати чи ні, адже якщо щось йде від самого серця, то це в будь-якому випадку чудово! А на задній стороні рамки напишіть чому ви вибрали саме цей символ для ваших відносин, хоча іноді є такі символи, які зрозумілі лише вам двом і не вимагають ніяких пояснень =)

Або ж можете замість картини зробити колаж з старих листів, листівок, квитків у кіно, засохлих або спресованих квітів. І ще - ніколи не даруйте тільки один подарунок - це банально, даруйте два, три, чотири, тисячу-наскільки у вас вистачить фантазії і сил(: Не забувайте, що і поцілунок може бути подарунком, і його улюблені вафлі чи ви під вершками на столі(:, при відсутності інших членів сім'ї та присутності достатньої кількості часу(:

У нас в інтернет-магазині Ви маєте можливість обереги купити, крім того, інтернет магазин ручної роботи souvenir.com.ua має великий вибір подарунків ручної роботи таких как розписна обробна дошкаоберіг будинку і багато іншого. Ви можете купити наші сувеніри та подарунки в багатьох містах України, наприклад в місті Харків і вибрати у нас що-небудь з українського Текстилю: Українська плахта, а також українські сукні вишиванки і багато іншого. Будемо раді представити Вам чоловічі подарунки в інтернет-магазині souvenir.com.ua