HomeСтатті про СувеніриОсобливості інтернет торгівлі подарунками
Каталог товарів

Особливості інтернет торгівлі подарунками
Фото:
Інтернет-магазин українських сувенірів і подарунків ручної роботи - Souvenir.com.ua
Якщо ви думаєте, що вже хто-хто, а люди, які займаються подарунками, дарують тільки оригінальні подарунки, то ви глибоко помиляєтеся.
Не дарма кажуть: «Чоботар без чобіт». Шквал замовлень до Нового року і 8-го березня настільки вибиває з сил, і на те, щоб подарувати щось зрозуміле своїм друзям і близьким не залишається сил.
 
Свою продукцію не подаруєш, а товари конкурентів не хочеться купувати, тому що чітко розумієш, наскільки вони безцеремонно роздувають ціни. Тому все закінчується банально - бабі квіти, дітям морозиво.
 
Зате, саме, в цей час фантазія наших клієнтів починає вирувати особливо сильно. Політ думки зазвичай тут же розбивається об сувору бюджет заходу.
 
Зазвичай на колегу намагаються виділити не більше 300 - 600 грн. і при цьому цей подарунок повинен бути хоч трохи оригінальним і бажано функціональним. Звичайно, в цьому випадку, просто не обійтися без продукції з Піднебесної з красивими італійськими або англійськими назвами.
 
У хід йдуть різні брелочки, скриньки, пивні келихи, не надто страшні невеликі вази, підставки під кільця, фігурки зі стразами і т.д. Ближче до початку заходів, ситуація загострюється і настає момент коли всі діють стрімко і рішуче. Замовники замовляють сміливо по 50-200 найменувань, а інтернет магазини намагаються зробити вигляд, що у них все є, а самі стрімко роблять замовлення в оптових магазинах.
Хто швидше зміг розмістити замовлення у оптовиків, той і відхопив Джекпот.
 
Ну ось, всі свята позаду і наступають розмірені будні, коли замовлення починають приходити розмірено і неквапливо, можна сказати навіть трохи знехотя. Весілля, ювілеї, новосілля, дні народження, церковні свята ніхто не відміняв, тому все одно народ відправляється в Інтернет в пошуках оригінальних подарунків. Хтось вважає, що буде дуже оригінально подарувати в десятий раз ручку, а хтось думає, що кращий незвичайний подарунок - це величезна непідйомна купецька ваза з бронзи в рюшечках з великим золотистим квіткою посеред композиції. І ОБИДВА БУДУТЬ ПРАВІ.
 
А в цей час, бездушна пошукова система знайде сайти з великим повторенням цього словосполучення «оригінальні подарунки» і з величезною посилальної масою на цю тему і скаже вам: ви знайшли самі, самі сайти c самими що ні наїстися оригінальними подарунками. І теж буде права, по своєму. А то, що там не буде цієї десятої ручки і цієї жахливої ​​вази, так це, вибачте, витрати системи. В інтернет магазині Аероподарок, ми намагаємося представити нашу версію оригінальних подарунків.
 
Для цього ми намагаємося урізноманітнити продукцію, закуповуючи товар у різних постачальників і уважно стежачи за новинками. При цьому ми не женемося за кількістю товару, тоді буде ускладнений процес вибору товару, а робимо ставку саме на якість продукції, що продається. Ми намагаємося, а виходить у нас чи ні, судити Вам дорогі наші клієнти.

Тільки у нас в магазині Ви маєте можливість вишиванка жіноча купити Україна, крім того, інтернет магазин сувенірів Київ souvenir.com.ua пропонує великий вибір сувенірів ручної роботи таких как писанки дерев'яніяйце дерев'яне і багато іншого. Ви можете купити наші сувеніри та подарунки в багатьох містах України, наприклад в місті Запоріжжя і вибрати у нас що-небудь з українського Текстилю: мотанка берегиня, а також лялька мотонка і багато іншого. Будемо раді представити Вам хенд мейд подарунки в магазині souvenir.com.ua