Каталог товарів
Фото:
Інтернет-магазин українських сувенірів і подарунків ручної роботи - Souvenir.com.ua
У 2021 року Великдень відбудеться 28 квітня, а значить нам вже пора задуматися про подарунки. Почнемо з того, що при виборі презенту нам потрібно керуватися одним золотим правилом: подарунок повинен бути доречним з точки зору релігійних основ свята і, при цьому враховувати погляди на світ конкретної людини. Такий баланс потрібно дотримуватися, якщо ми не хочемо потрапити в халепу, подарувавши, випадково, релігійній людині запрошення на творчий вечір А. Г. Невзорова або підписку на фільм «Американський пиріг» (жарт, звичайно, була б дивною, але навряд чи вона буде оцінена . А алюзію пирога на паску, навряд чи зможе розпізнати навіть самий досвідчений атеїст). Можемо навести і зворотний приклад, коли людина нерелігійна або зовсім переконаний атеїст отримує в подарунок православну літературу, ікону або сюрприз у вигляді запрошення на нічне пасхальне богослужіння. Наведені приклади можуть здатися різкими і перебільшеними, зате вони дуже показові і допоможуть Вам уникнути подібних помилок. Так що ж дарувати і кому?
 
Традиційний вибір.
 
Звичайно, Святе Христове Воскресіння - це, в першу чергу, релігійне свято, що прославляє воскресіння Ісуса Христа і перемогу життя над смертю. Чи не благаючи наше золоте правило, ми все-таки повинні розуміти, що в Україні випікають паски, фарбують яйця, грають ними в битки не тільки віруючі люди, а й невіруючі. Так що не бійтеся вибирати традиційні подарунки навіть для світських сімей.
 
Світський вибір.
 
Якщо ж Ви вважаєте, що певній людині більше підійде нейтральний подарунок, можна розглянути, наприклад, сувеніри та аксесуари для створення затишку в домі з hand-made магазинів: свічки, порцелянові статуетки, плюшеві іграшки. Намагайтеся, по можливості, підбирати предмет декору ближче до інтер'єру обдаровуваного.
 
Відмінним подарунком на Великдень може стати кухонне начиння або посуд: скатертини, серветки, рушники, чашечки, формочки для випікання і для приготування морозива.
 
Для багатьох людей навіть в 2021 році книга залишається найкращим подарунком. Якщо Ви вирішите піднести книгу, постарайтеся дізнатися якими авторами, жанрами або темами цікавиться Ваш друг.
 
Варто звернути увагу на товари для хобі: набори для вишивання, для миловаріння і для інших видів творчості.
 
Це може здатися банальним, але письмове приладдя можна підібрати в подарунок до будь-якого свята. Записники для геніальних думок і щоденники для великих справ Вам на допомогу.
 
Суспільно-корисний і просто корисний вибір.
 
Великдень - чистий і світлий свято. В честь цього можемо вибрати товари, що сприяють захисту навколишнього середовища: господарські екосумки або біорозкладні засоби гігієни.
 
Для прихильників здорового харчування можна підібрати Суперфуд: цільнозерновий борошно, насіння Чіа і льону, трав'яний чай, кокосове масло, сухофрукти або, врешті-решт, просто кошик з фруктами. Ці продукти можуть здорово стати в нагоді до великоднього столу.
 
Отже, ми з Вами, розглянули коло можливих подарунків на майбутню Великдень. Підбирайте подарунки з розумом, але, головне, від серця. Успіхів!

Тільки у нас в магазині «Сувенір» Ви маєте можливість купити шкатулку недорогу, а так само, магазин ручної роботи souvenir.com.ua надає величезний вибір подарунків ручної роботи таких как лук і стріли купити в КиєвіБіла посудна глина і багато іншого. Ви можете купити наші сувеніри та подарунки в багатьох містах України, наприклад в місті Херсон і вибрати у нас що-небудь з українського Текстилю: дитячі вишиванки Україна, а також авторські ляльки Київ і багато іншого. Будемо раді представити Вам Українські сувеніри Київ в інтернет-магазині souvenir.com.ua