Каталог товарів
Інтернет-магазин українських сувенірів і подарунків ручної роботи - Souvenir.com.ua

Догляд за виробами з натурального шовку

Краса вимагає до собі уваги і дбайливого догляду. Для забезпечення тривалого терміну служби виробів з натурального шовку ми рекомендуємо піддавати їх сухою хімчистці. Тканина або швейне виріб, вилучене з поліетиленової упаковки, піддати легкої короткочасної обробки з відстані не менше 25 см аерозольним антистатиком щоб уникнути подальшого прилипання до тіла.

Прати вироби з натурального шовку обережно, вручну, без попереднього замочування, в заздалегідь приготовленому розчині нейтрального миючого засобу, призначеного для вовняних і натуральних шовкових тканин при температурі 40 С. Полоскати в теплій воді при температурі 20 - 30 С. При останньому полосканні у воду додати оцту (2 ст. ложки на 10 л води) або розчин мягчителя, що містить антистатик (1 ковпачок на 10 л води). Після полоскання виріб віджати в м'якої тканини або махровому рушнику без викручування, підсушити в розправленому вигляді. Прасувати виріб в злегка вологому стані, без натягу, при температурі, що не перевищує 110 С. Якщо при останньому полосканні в холодну воду не були додані та пом'якшувальні засоби і антистатик, то після прасування виріб піддати легкій обробці аерозольним антистатиком.
 

Забороняється

Не слід використовувати пральні порошки, що містять агресивні добавки для відбілювання, видалення плям. Забороняється прати вироби, супроводжувані тільки одним символом Р (хімчистка) на маркуванні.

У нас вмагазині Ви маєте можливість купити вишиванку в інтернет магазині недорого , а так само, магазин ручної роботи Київ souvenir.com.ua надає величезний вибір товарів ручної роботи таких как настінні Ключниці Українагуртки пивні сувенірні і багато іншого. Ви можете купити наші сувеніри та подарунки в багатьох містах України, наприклад в місті Тернопіль і вибрати у нас що-небудь з українського Текстилю: Українська спідниця плахта, а також плахта спідниця українського костюма і багато іншого. Будемо раді представити Вам вироби ручної роботи на сайті souvenir.com.ua