Каталог товарів
Магазин подарунків: ми підкажемо, що подарувати!
Фото:
Інтернет-магазин українських сувенірів і подарунків ручної роботи - Souvenir.com.ua
Батькам, дітям, друзям, колегам, директору - список людей, яким необхідно знайти подарунки до свят, може бути нескінченним. Щоб не залишати все на останній момент, вже зараз складайте перелік і вирушайте за покупками, тим більше що вибір великий і деколи складно зорієнтуватися навіть в одному магазині. Ловіть добірку подарунків, які запам'ятаються будь-якого з вашого списку!
 

Міні-бари

 
У нашому магазині великий вибір різноманітних міні-барів для будинку. Якщо вам потрібен подарунок для керівника або ви зібралися на солідний ювілей, загляньте до нас. Різні форми і дизайн дозволяють вибрати презент навіть за захопленнями: якщо іменинник - музикант, він оцінить міні-бар у формі скрипки, а людині, яка багато подорожує, можна подарувати глобус-бар. Такий вишуканий подарунок не залишиться без уваги і надовго запам'ятається одержувачу.
 

народні сувеніри

 
Ця категорія підходить як для рідних, так і для колег. Виготовлені вручну з натуральних матеріалів, такі сувеніри вмістили в себе народний колорит і гумор. Народні презенти можна дарувати в будь-який час, з приводу і без. Для іноземців сувенір стане ілюстрацією поваги і любові до рідної країни. Хто знає, можливо, саме завдяки вашому подарунку він захоче ще раз відвідати нашу країну.
 

ключниці

 
Якщо ви знайомі з людиною досить довго, то здається, що подаровано вже все, що можна. А ось і не все. Ключниці - несправедливо забутий подарунок, який має незаперечні переваги. Головна - практичне застосування. Постійні проблеми з пошуком ключів, особливо якщо сім'я велика, відтепер вирішені. Виготовлені з натуральних матеріалів, вони мають оригінальний зовнішній вигляд і привабливу ціну. У списку універсальних подарунків ключниці займають одне з місць у першій десятці.
 

практичні подарунки

 
Майже кожен подарунок можна назвати практичним. Однак є категорія, яка підходить під це визначення найбільше: оригінальні чашки, термопосуду, парасольки, гаманці, мило, аромасвічки, домашні тапочки. Кожен раз, користуючись таким подарунком, людина буде згадувати того, хто порадував його цим презентом. А вибір дійсно великий: тут і натуральні матеріали, і ручна робота, і оригінальні малюнки.
 

фоторамки

 
Сьогодні всі ми так мало фотографій друкуємо. Все залишаємо на електронних носіях. А дарма, адже можна втратити цілі роки життя за один момент. Друковані фотографії теж, на жаль, не вічні, проте саме вони збереглися від наших бабусь і дідусів. Коли ви даруєте комусь фоторамку, то немов змушуєте людини роздрукувати фото, адже вже і рамка є. Великий вибір кольорів, матеріалів, форм і навіть готових композицій дозволяє знайти саме ту рамку, яка і в ваш бюджет впишеться, і людини порадує.
 

Косметички, шкатулки для прикрас, дрібничок і косметики

 
У дівчат є безліч дрібниць, яким потрібні власні ящики. Саме тому складно пригадати з цим подарунком, адже ємностей для зберігання ніколи не буває багато. Ми підкажемо вам ідею ще одного чудового подарунка: якщо хочете здивувати кохану або подругу, покладіть в ящик прикраси, нові парфуми або косметику, про яку вона давно мріє. Подарунок виходить два в одному: є і що покласти, і будь-що покласти.
 

Фігурки, годинник, моделі

 
Подарунки тонкої ручної роботи прекрасно підходять для випадків, коли ви хочете дійсно уразити людину. Це презент з ідеєю і історією. Фігурка, що зображає щось вічне, золоте зображення на годиннику або оригінальні металеві картини - все вони по-своєму унікальні. Такі подарунки найчастіше вибирають для керівників підприємств, бізнесменів і шанованих людей, в чиїх кабінетах ці твори мистецтва будуть до речі.

Тільки у нас в магазині Ви можете дзвіночки купити Україна, крім того, магазин подарунків і сувенірів Київ souvenir.com.ua пропонує великий вибір подарунків ручної роботи таких как лук зі стріламинабір глиняного посуду і багато іншого. Ви можете купити наші сувеніри та подарунки в багатьох містах України, наприклад в місті Київ і вибрати у нас що-небудь з українського Текстилю: вишиванка жіноча Київ, а також ляльки мотанки українські і багато іншого. Будемо раді представити Вам оригінальний подарунок чоловікові в інтернет-магазині souvenir.com.ua